3 gün içerisinde 2 kilo verme

3 gün içerisinde 2 kilo verme

Günümüzde pek çok insan kilolardan kurtulmak adına pek çok diyet çeşidi denemektedir. Sitemizde bulunan tüm diyetler insanların bir önce forma kavuşması adına paylaşılan diyet türleridir. Sağlıklı ve güzel bir vücuda sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bugün sizlere 3 günde 2 kilo zayıflamanın yollarını anlatacağız.

Burada anlatacağımız diyet çeşidi insanların bir an önce zayıflaması için anlatılan bir diyet çeşididir. Hızlı bir şekilde kilo kaybetmek istiyorsanız bu diyet tam size göredir. Özellikle formada ve güzel görünmek isteyen kişilere bu diyetimizi tavsiye ediyoruz.

Diyetimize geçmeden önce dikkat edilmesi gerek yerler olduğunu belirtmek isteriz. Bu diyetimizde hızlı bir şekilde kilo kaybetmeniz söz konusu iken eğer diyetten sonra dikkatli olmazsanız tekrar hızlı bir şekilde kilo almanız söz konusu olmaktadır. 3 günde 2 kilo zayıflama diyeti şeklimiz mevsim koşullarına uygun olarak özel bir şekilde hazırlanmıştır.

Diyetimizin 1. Günü;

Sabah; bir kase içerisinde bulunan yağsız yoğurt yemeniz önerilmektedir. Bunun yanında ise bir adet şeftali yemeniz tavsiye ediliyor. Bundan sonra yapmanız gereken öğleye kadar hiçbir şey yememenizdir. Sadece bolca su tüketmeniz gerekmektedir.

Öğle; öğle yemeğinde ızgarada pişmiş olan tavuk eti yenmelidir. Ancak bu ızgara keyfi abartılmadan yenmelidir. 200 gram tavuk etini yemeniz tavsiye edilir. Bunun yanında yeşilliği bol olan bir salata yemeniz tavsiye edilmektedir.

Akşam; akşam yemeğinde sebze ağırlıklı bir menü ile takılıyoruz. Bu menümüzde 2 adet haşlanmış havuç, yanında 1 adet haşlanmış olan patates yenmelidir. Bunların yanında 2 dilim buğday ekmeği yenebilir. Meyve olarak ise sadece muz yemenizi tavsiye ediyoruz.

Diyetimizin 2. Günü;

Sabah; bir kase içerisinde bulunan yağsız yoğurt yemenizi tavsiye ediyoruz. Bunun yanında ise bir adet yeşil elma yemelisiniz. Eğer yeşil elma yoksa sarı elma da olabilir. Öğle yemeğine kadar bolca su içmeniz tavsiye edilmektedir.

Öğle; yine aynı şekilde diyetimizin birinci gününde öğle yemeğindeki menü ile devam ediyoruz. Aynı şeyleri yemeye özen gösteriyoruz. Yani 200 gram ızgarada pişmiş tavuk ve bol yeşillikli bir salata menümüzdür.

Akşam yemeği; akşam yemeğimizde zeytinyağlı yeşil fasulye yemeğini yapmanız önerilmektedir. Bunun yanında ise bir bardak ayranla birlikte 2 dilim buğday ekmeği yemelisiniz.

Diyetimizin 3. Günü;

Sabah; bir kase içerisinde yağsız yoğurt yemeniz tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra 3 adet kayısı yemelisiniz.

Öğle; bugünde 200 gram ızgarada pişmiş tavuk yemelisiniz. Bunun yanında ise içerisinde bolca yeşillik bulunan salata yemeniz önerilmektedir.

Akşam; bu akşam 2 adet haşlanmış yumurtanın kabuklarının soyduktan sonra yoğurt ile iyice karıştırılıp üzerine az şekilde kızdırılmış zeytinyağı dökmeniz tavsiye edilmektedir. Eğer kırmızı pul biberi seviyorsanız üzerine koyabilirsiniz. Bunların yanında 1 dilim buğday ekmeği de yiyebilirsiniz.

Eğer tüm bunları yaptıysanız 3 günde 2 kilo zayıflamanız çok büyük ihtimaldir.


facebook-paylas

Etiketler

Yorum Yok

Tibbiyardim.com Site İçi Arama:

Ana Sayfa

Anasayfa Anasayfa için tıklayınız !

Reklam