Bir Kahvemizi İçmeye Bekleriz Projesi

 turk-kahvesi2

Bir Kahvemizi İçmeye Bekleriz:

Söğütlü Aile Sağlığı Merkezi, Türkiye çapında değişik bir projeye daha imza attı. Soğuk havalar dolayısıyla merkeze başvuran hastaların üşüdüğünü gören SAM yetkilileri yeni alınan Su Sebili ile artık gelen hastalara Çay, Kahve, Salep, Adaçayı gibi içecekler ikram edecek.

 

20150119_094207

“ Bir Kahvemizi İçmeye Bekleriz ” projesiyle Halk ile Sağlık Personelinin iletişimini kuvvetlendirmeyi amaçladıklarını belirten Dr. Ahmet Bahadır UÇAR. Hastalarımız sıra beklerken hem kahvelerini yudumluyor hem de soğuğun etkilerinden bir nebze olsun kurtuluyor.  Halkın projeyle ilgili memnuniyet seviyesi yüksek olduğunu özellikle kış aylarında projenin devam edeceğini belirten SAM yetkilileri, Halka hizmette sınır olmadığını Aile Hekimliği sisteminde kaliteyi her zaman en üstte tutacaklarını belirtti.

 

20150119_094158

Gümüşhane’nin İLK ve TEK A Sınıfı Aile Sağlığı merkezi olma yolunda ilerleyen Söğütlü Aile Sağlığı Merkezinin “ Bir Kahvemizi İçmeye Bekleriz ” projesiyle gelen hasta sayısını artırarak KANSER taraması, Obeziteye karşı mücadele, Hastaların sağlık hakkında bilgilendirmesi  gibi konularda daha aktif rol almaya çalışacakları belirtildi.

 

20150119_094250

 

 

Türkiye’de ilk kez uygulanacak olan “Bir Kahvemizi içmeye bekleriz” projesi kapsamında, hastalarımıza ve Kelkitli bütün vatandaşlarımıza kapılarının açık olduğunu belirten Dr. Ahmet Bahadır UÇAR. Ekip olarak çok çalıştıklarını, Hedeflerinin Doğu Karadeniz bölgesinde sağlık hizmetlerinin öncüsü ve lideri konumuna gelmek olduğunu, bunun içinde farklı projelerle yöre insanına ellerinden gelen kaliteyi ve hizmeti sağlayacaklarını belirtti.

 

 


facebook-paylas

Yorum Yok

Tibbiyardim.com Site İçi Arama:

Ana Sayfa

Anasayfa Anasayfa için tıklayınız !

Reklam