Penis Büyütücü Hap Yalanı – Zararları

Penis Büyütücü Hap Yalanı ( Penis Büyütücü Hap Zararları )
 

Önsöz:

 

Evet, denge bilekliği konusunda yazdığımız yazıdan tam 4 gün sonra Radikal, Milliyet, Hürriyet gibi büyük tirajlı gazeteler sitelerinden denge bilekliği yalanı adlı haberi yayınladılar ve ülkemiz bir yalan odağına karşı daha bilgilendirilmiş oldu. Sitemiz bu yazının ardından tam 6 kez sanal saldırıya maruz kaldı. Bu yazının ardından okurlarımız çeşitli konularla ilgili tam 558 tane mail attı. Cevaplayabildiğimiz kadarını cevapladık ancak muhakkaki bu kadar soru içerisinde cevaplamaya zaman bulamadığımız sorularda oldu. Ancak dikkatimizi çeken ve soruların %20 gibi büyük bir kısmını oluşturan kısım ise penis büyütücü ilaçlarla ilgiydi ve bu konuda halkı bilinçlendirmek için yazımızı kaleme aldık.

 

Yazımız tam 20 günlük araştırmanın bir sonucu olarak ayrıntılı biçimde araştırılmış ve kaynak isteyen okuyucularımıza sunabileceğimiz niteliktedir. Yazı piyasada PENİS BÜYÜTÜCÜ olarak satılan ama gerçekte PENİSİN BOYUT OLARAK ( Horizantal olarak) büyümesine yardımcı olmadığı tespit edilen haplar hedef alınarak yazılmıştır. Yazı etik kurallar çerçevesinde FİRMA, KURUM ve KURULUŞ ismi vermeden, piyasada en popüler olan droglar ( ilaçlar ) baz alınarak yazılmıştır. Umarım bilgilenebileceğiniz ve kendinizi ilaç firmalarının şarlatanlığına karşı savunabileceğiniz bir yazı olması dileğiyle…

 

Stj. Dr. Ahmet Bahadır UÇAR

 

İstanbul Tıp Fakültesi

 

( Yazılarım tamamen kişisel araştırmalarım sonucu ortaya konmuş, textbook, pubmed, konuyla ilgili üroloji, farmokoloji ve çeşitli kitaplardan derlemeyle yazılmıştır. )

 

Pubmed ( Kontrollü Deneylerin yayınlandığı ve sonuçlarının yayınlanıdığı dünyanın en büyük bilimsel araştırma sonuçlarının bulunduğu site.

 

 

Penis Büyütüyoruz yalanıyla kandırılan yüzbinler?

 

Evet, sektör bu kadar geniş ve büyük bir hal aldı. Hurafeler aldı yürüdü ve bu yalanla dolanla satılan ilaç satış rekorları kırdı. Artık çoğu web sitesinde ve internetin her köşesinde bu tip şarlatanları görebiliyoruz. Peki şimdi size bu şirketlerin cirolarından bahsetmek istiyorum. Bu iş için Türkiye’de yıllık dönen miktar tam 500 Milyon dolar civarında. Yanlış görmüyorsunuz tam 500 Milyon dolar. İlaçtan medet uman insanlar hiçbir yere danışmadan ve sadece yanlı olan sitenin yazdıklarıyla ilacı alıyor. Sitelerde bir yöntem koymuş gizliliğiniz garanti altında diye, insanlar sanki gizli yollardan mucizevi bir ilaç getirtiyorlarmış hissediyorlar kendilerini. Halbuki aldıkları ilaç söyledikleri gibi ( 3 ayda 7 cm vs. ) olmamakla beraber bu konuda tam bir hayal ürünü.

 

İlacın diğer ülkelerdeki ciro rakamlarına bakarsanız Türkiye’ye oranla çok düşük. Bunun da nedeni Türkiye’de halkımızın doğal ürünlere olan ilgisi ve alternatif tıbba olan ilgi. Bu konuda bilgisi olan olmayan “ sözde bilim adamlarıyla “ dolu ülkemizde, maalesef doğal yolla satılan vasıfsız ilaçlar satış rekorları kırabiliyor. Kim demiş SÖMÜRGECİLİK kalktı diye? Sömürgeci sistemin saf örneklerini ilaç piyasasında rahatlıkla görebilirsiniz düşünün ki siz bir ülkeye bir avuç dolusu YALAN satarak 500 Milyon $ kazanıyorsunuz. Ülkenin emeğini üretimini, zorla kazandığı parayı insanlardan bir avuç dolusu yalanla alıyorsunuz. Sömürgecilik devri aslında hiç bitmedi, ülkemizde ilaç vurgunuyla ülkemizin maddi kaynakları Dış Kaynaklı ( Amerika, İngiltere … ) gibi piyasalara akmaktalar.

 Ama Noter onaylı diyorlar nasıl oluyor bu iş?

 

En çok söylenilen yalanlardan bir tanesi daha, sayın okuyucu acaba hangi noterden ve hangi konuda onay almış bunu da altına yazıyor mu satan firma? Firma notere başvuruyor ama farklı bir konu nedeniyle ilacın ismini noter tastikletiyor, yada ilacın içindeki maddeyi onaylatıyor yada bunun gibi basit şeylerle noter nlayı alıyor, sonra ne yazıyor siz biliyorsunuz zaten NOTERDEN onaylı, size soruyorum hangi NOTER “3 AYDA 7 CM ilaçla büyüme sağlandı “ diye onay vermiştir? Eğer böyle bir noter varsa ilk tazminat davasını ben açmak isterim. Çünkü böyle bir etki ne bilimsel, ne araştırma sonucu ne de reel bir durum değildir. Firma kelime oyunlarıyla insanların belleklerinde yer ediniyor. Tabi ki noter onaylı diyecekler yoksa bir avuç dolusu yalana kim bu parayı verir ki? Ama noterden hangi konu için onay aldığını da açıklamaları gerekiyor bu da yasamızda bulunan boşluklardan ileri geliyor.

 

 

Tarım Bakanlığından Onaylı Diyorlar bu da mı yalan ?

 

Bir kelime oyunu daha. Evet doğru söylüyorlar bu ürünler tarım bakanlığından onaylı ama onayın ne için alındığı altına yazılıyor mu? Bu hapların onayları gıda takviyesi olarak geçiyor, yani beslenmeye yardımcı ürünler olarak. Yani firma iddasını kanıtlamak için bakanlıktan onay almıyor, sadece gıda takviyesi olarak ilacı satabilmek için bakanlıktan onay alıyor. Bunu da kelimelerle oynayarak sanki ilaç Bakanlık tarafından denenmiş ve etkisi kanıtlanmış imajı yaratılmaya çalışıyor. Tüketiciyide en çok zaafa uğratan durumlardan biride budur, tüketici ilaca bakıp “ Bakanlık onayladıysa bişeyler vardır “ diyerek ilacı alıyor.

 

Tarım bakanlığı bu tür ilaçları onaylamaktan vazgeçip bu işi bir an önce sağlık bakanlığına vermelidir ve onaylar ilacın etkilerine göre idda doğrultusunda verilmelidir. Unutulmamalıdır ki !! Bu ilaçların Sağlık Bakanlığı onayı bulunmamaktadır. Bazı siteler yalanın doruklarına çıkıp sağlık bakanlığı logolarınıda işin içine dahil ettiler fakat bu bir yalandan öteye gitmemektedir. Aldığınız ilacın kendi sağlığınız açısında sağlık bakanlığından onayını mutlaka isteyiniz. Devlet bu sahtekarların sektörüne muhakkak ki müdahale edecektir ancak şuan Firmalar tamamen yasal bir boşluğu kullamaktadır. Ayrıntlı haber:

 

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2011/03/27/bakanlik_gida_takviye_urunleri_icin_alarmda

 Benim arkadaş kullandı çok etkili geldi ?

 

Anlaşılması gereken bir durum erektil disfonksiyon ( penisin erekte olamaması ) bir tür hastalıktır ve bu hastalığın çözümü için haplara değil mutlaka bir doktora danışılmalı ayrıntılı bir muayene istenmelidir. Aynı zamanda erektil disfonksiyon grubunu oluşturan etkenler arasında büyük bir pasta payınıda psikolojik nedenler oluşturmaktadır. Bu yüzden ilacı alan insan psikolojik etkisiyle beraber, cinsel ilişkide çok başarılı olacağını umuyor ve psikolojik faktörlerinde etkisiyle kendini rahat ve iyi hissettiği için başarılı olabiliyor.

 

Yapılan bir çalışmada erkeklere placebo veriliyor ve verdikleri ilaçların birkaç gün süreyle iktidarsızlık yaratacağı söyleniyor, sonuçlar cidden ilginç çünkü erkeklerin %18’i gerçekten başarısız olduklarını ve ilacın kesilmesini talep ediyorlar. Yani penis ereksiyonun da psikolojik faktörlerde önemli bir rol tutuyor. Bunun yüzünden bal ye iyi gelir, pekmez ye süper bişey ben denedim mükemmeldi denilen plasebo etkileri ortaya çıkıyor. İlacı alan insanlarda da aynı bu şekilde ilacın etkilerine de güvenerek bir başarı hali ortaya konuyor.

 

 

Penis Büyütücü Hap Yalanı içindekilere bir göz atalım:

 

Keçiboynuzu: Pubmed kaynaklı olarak yapılan ve sonuçlarının anlamlı (pozitif) olduğu belirtilen herhangi bir çalışma bulunmamaktadır. Aynı zamanda internette bilimsel makale olarak yayımlanan çalışmalarda sonuçlar placebolarla ( boş hap ) eşit bulunmuştur. Sonuç olarak Keçiboynuzu’nun penisi büyüttüğü konusunda çalışmalar fason ( yalan ) çıkmıştır.

 

E-Vitamini: E vitamini, doktorlar tarafından anti-oksidan olarak bilinen bu vitamin türünün Penis’i büyüttüğüne dair herhangi bir olumlu çalışma gösterilememiştir. Ayrıca bazı yanlı ve üfürüğü kuvvetli olan sitelerde E vitaminin Penis’i büyüttüğüne dair yazılan yazıları, anlamak mümkün değildir. Bu tip yazıları yazanların ne amaçla ve hangi bilimsel veriye dayanarak yazdığını sorgulamak, yapılması gereken en önemli görevlerde biri haline gelmiştir.

 

Alıç: Önemli bir bioflavin deposu olan alıcında bu işe alet edilmesi ve insanları doğal bilindik meyvelerle kendi taraflarına ( ilaç şirketlerine ) çekme çabalarıda maalesef sonuç vermemiştir. Pubmed’de Alıç meyvesi içinde, Penis Büyütme’de rolünün olduğu konusunda herhangi bir çalışma gösterilememiştir.

 

Bunun Dışında Yazan muria-puama, ginko, sawpalmento , catuba, b3 vitamini, damiana, losin, tribulus vs…. bu bitkilerin ve bitki köklerininde penis büyütmede herhangi bir olumlu çalışması bulunmamaktadır. Bu bitkiler meyvelerin afrodizyak etkileri bin-yıllardır biliniyor. Ancak KONUSU EDİLEN PENİS BÜYÜTME ( Üç Ayda 7 CM ve benzeri muhabbetlerin ) olayıyla bu bitkilerin uzaktan-yakından hiçbir alakası bulunmamaktadır. Penis Boyutunu büyüten yollar aşağıda belirtilen yollardır ( Bir sonraki yazıda yazılacak ). Bu yüzden bu tür ilaçların bu tip yalanlarla satılması hem medikal etiğe aykırı hem de insanlara MADDİ TUZAK kurmaktan öteye gitmemektedir. Fahiş fiyatlara satılan bu ilaçlardan halkı korumak biz doktorların ve doktor adaylarının en önce sorumluluğu olması gereken konudur. Ülkemizin Milyon dolarları bu yollarla ilaç firmalarına aktarılmakta ve sektörün uyanıkları tarafından ülkemiz adeta 3. Sınıf dünya ülkeleri gibi sömürülmektedir. Bu sömürüye bir dur demek için bu yazıyı ulaştırabildiğiniz kadar insana ulaştırın ki insanlarımız ve halkımız artık bu şarlatanlara kanmasın.

 

 

Bize Düşen Görev Nedir ?

 

Bize düşen görev bu taşın altına elimizi koymaktır. Ülkemizin ve insanlarımızın daha fazla bu yalandan etkilenmesini istemiyorsak, ülkemizin binbir emekle kazandığı maddi değerleri bu şarlatanlara kaptırmak istemiyorsak savaşa bir yerden başlamalıyız. Bu konunun ayıbı yoktur, asıl ayıp bu ürünleri insanlara bu şekilde pazarlayanlarındır. Bu yüzden bu toplu mücadelemizde senide aramızda görmek istiyoruz. Ne kadar çok insan bilinçlenirse ne kadar haneye ulaşabilirsek halkımızı o kadar fazla korumuş olacağız. Gel bu mücadelede yanımızda ol ve yazıyı ulaştırabildiğimiz her siteye, her alana, foruma, facebook’a ve diğer sosyal medya kaynaklarına ulaştıralım. Daha zengin, daha mutlu ve daha sağlıklı bir toplumu beraber inşa edelim. İnternetin bu sömürgeleştirilmiş çarkını kıralım.

 

 

Paylaşmak için link: https://www.tibbiyardim.com/penis-buyutucu-hap-yalani-zararlari.html

 

Daha Mutlu, Daha Refah ve Daha Mutlu Bir TÜRKİYE için…

 

Mutlu ve Sağlıklı Günler Dilerim

 

Stj. Dr. Ahmet Bahadır UÇAR….

 

2011 Tüm Hakları Saklıdır.
 

 


facebook-paylas

Etiketler

83 Yorum

 1. talip dedi ki:

  slm öncelikle yazınızı okudum tşk ediyorum bende elimden geldiğince bu yorumu herkese ileticem … inanın bu yazıyı okumadan 30 dk önce bu siteleri geziyordum tesadüfen bu yazınızı okudum çok mantıklı açıklamalar ve vazgeçtim sipariş vermekten… haliyle bende penis boyu ve kalınlığından şikayetçiyim. önceleri sorun etmiyordum taki bir gece tanıştığım ve beraber olduğum bir bayanın aaa nekadar küçük demesi ile inanın dünyam yıkıldı ve bu yüzden bu sitelere bakmaya başladım… şimdiki düşüncem ise artık kimse ile beraber olmamak çünki her beraberlikte sanki üstüme gülecekler diye stres yapmam… normalde küçük ama orta halde diye düşünürdüm hep 13 cm boy -3 cm kalınlık ..dediğim gibi taki o gece o kelimeyi duyunca şok oldum bende… sizden ricam napmalıyım bana bir yol göstermeniz …teşekkür ediyorum

  • bahadir dedi ki:

   Sn Talip Bey;

   Sitelerin özellikle vurmaya çalıştığı nokta bu, özellikle size bu duyguyu vermeye çalışıyorlar. Amaçları penis boyuyla orantlı bir cinsel hayatın olduğunu düşündürtmek ve daha fazla ürün satabilmek. Ancak bakın 13 Cm gayet yeterli ve ortalamanın bile üstünde bir penis boyu, bırakın 13 cm’i 8-9 santim bile cinsel ilişki için yeterli bir uzunluk. Kadınların vajinası ilk 2-3 cm’den daha fazlasını hissedemez, yani buralarda hissi sağlayacak sinir ileti sistemi bulunmamaktadır. Yani canınızı sıkacağınız yada kafaya takacağınız hiç bir problem bulunmamakta. https://www.tibbiyardim.com/penis-buyutme-riskleri-yollari.html yazımızın sonunda anlattığımız gibi, ” aslında penis boyutlarının %99 erkekte cinsel ilişki için yeterli boyutlarda olduğu sonucunu edinmeli. Aynı zamanda penis’in sadece boyutunun mutlu bir cinsel yaşam için yeterli olmadığı sonucu edinilmeli. Piyasada satılan ve sadece hayal ürününden ibaret olan ürünler uzak durulmalı ” . İşte bu yüzden bu şarlatanlara karşı verdiğimiz mücadelede yanımızda bulunduğunuz ve bizi desteklediğiniz için çok teşekür ederiz. Umarım herkes bu ürünleri almadan önce 1 kez bu yazımızı okur ve yıllık 500 Milyon Dolar, tutarında ki paramız artık bu şarlatanların eline geçmez. İlginiz için teşekür ederiz.

   Stj. Dr. Ahmet Bahadır UÇAR
   tibbiyardim.com editörü

   • onur dedi ki:

    bende ilacı aldım 1 kutusunu kullandım ve daha 2 kutu var ne yapmam gerekir lutfen bana cevap verin doktor bey tesekkurler.

   • Murat dedi ki:

    Sayın stj. dr. ahmet bey siz bu işten kaç para vuruyorsunuz.
    Yoksa sektöre göz diktinizde sizdemi nemalanmak istiyorsunuz?
    Sektördeki finansal gelişmeleri bu kadar yakından incelediğinize göre vardır bir hesap kafanızda.

    • bahadir dedi ki:

     Murat bey bunlar son çırpınışlarınız sanırsam. Benim tek kaygım insanları yalan dolanla kandırmanız halkın cebindeki 3-5 kuruşu da bu şekilde boş vaadlerle alıp umut tacirliği yapmanız. Benim bu işten karım halkımızın kaybetmeyeceği milyarlar ve umut tacirlerinin umutsuzluğa kapılması. Penis büyütücü diye araya 3 Ayda 7 Cm diye halktan topladığınız paralara artık bir son verme zamanıdır. Devir halkın uyutulma devri değil, halkın uyanışı devridir.

     Saygılarımla…

   • yigit dedi ki:

    merhaba degrli hocam ben sertleşme sorunu yaşıyorum ve bu sorun devam ediyor bu sorun doktorlara göre piskoloşik oysa ben piskoloşik olmadıgını ısrarla söylemekteyim cünkü ben kolay kolay kafayı birşeye takan bir kimse degilim nolur hocam bana yardımcı olun saygılarrımla

   • Boş dedi ki:

    Bende düşünüyodum vazgeçtim. Tesekkur ederim bilgilendirdiginiz için. Moral bozmak gibi olmasın ama çnemli olan boyu değil işlevi de tam bir aspragas. Samimi bir kız arkadasımla konuştum ki kız bakire yani kendi kız arkadaslarından duydugunu söylüyor. Bütün kızlar büyük olanı tercih ediyor dedi. Sonra bazı forumlarada göz gezdirdim boyut önemli acıkcası. Moralim bozuldu acıkcası

   • mete kara dedi ki:

    hocam bende bu tuzağa 5 -6 sene önce düştüm .v pils aldım 250 tl verdim.şerefsizler.insanları kandırıyorlr.hiç bir işe yaramadı.dün akşam yine bir sitede penimax adlı bir ürün gördüm .tam sipariş verecekken sizin sitenizi gördüm yazılarınızı okudum ve sipariş vaz geçtim.aslında biz kendi kendimizi kandırorz.tşkler hocam

   • nuri dedi ki:

    Ben bu acıklamayı ve uyarıyı yapanlardan cok tesekkūr ediyorum keske bende aynı hataya dūsmeden õnce bu tūr bi uyaryla karsılassaydm evet bende kullandm hemde hic sonun dūsnmeden ve inanın arkadaslar cok pirim yapmıs bi marka olmasna ragmen hic bir faydasını gõrmemekle beraber simdide zararlarını cekiyorum daha õncesinde saglklı biriydim ama simdi bundan kesinlikle sūpem var kullanılan bu kapsuller kalp atslarnı alakadar ettigi icin kullanmamın ūzerinden iki yıl gecmesine ragmen hala kalp carpntlarm ve gūnden gūnede siddetleniyor arastrma yaparken bu uyaryı gõrdm ve yazmak zorunda hissettim kendimi en kısa zamanda doktara gidip konuyu izah edecegim saglk hic biseye benzemiyor sakn bu sahtekarlara inanmayn

 2. onur dedi ki:

  slm bende internette dolasırken yazınıza bi an için denk geldim butun hepsinide okudum acıkcası ben 1 ay once sıparıs verdım ve su an elimde urun ve 1 aydırda aralıksız kullanıyorum suanlık faydasını gordummu hayır gormedım 2 kutu daha urun elimde ve sizin bu yazınızı okuduktan sonra temkinli davranmaya basladım yani urunu kullanmama tereddutu ama denesemde belki faydası olur mu diye dusunuyorum bir yondede siz doktorlar tabi bizden daha iyi bilceksiniz ne yapcamı suan sasırdım ınanaırmısınız doktor bey benım mail imi okuduktan sonra lutfen acıl tarafından cevabını yazarsanız cok sevınırım simdiden tesekkurler.

  • bahadir dedi ki:

   Sn Onur Bey;

   Siz belkide okuyucularımız arasında en açıksözlü olanısınız ve bunu belirtmişsiniz zaten. Bir çok insanı aynı yöntemle ilacı almak için tuzağa düşürüyorlar, ilacın bir faydasını görmediğinizi yazmışsınız ki, bu yukarıda yazımda da belirttiğim gibi zaten beklediğimiz bir durum. Bu haplar aynı zamanda çok pahalı yaklaşık 150-200 liraya satılıyor tahminimce 3 kutusu. Eğer geri iade şansınız varsa kalan 2 kutuyu iade edin. Eğer iade şansınız kalmadıysa hapları kullanma tercihi size kalmış ama benim önerim içindeki içeriğin büyük bir kısmını bilmemize rağmen bu hapları kullanmamanız.

   Mutlu ve Sağlıklı Günler Dilerim
   Stj. Dr. Ahmet Bahadır UÇAR
   https://www.tibbiyardim.com editörü…

   • Rıdvan dedi ki:

    Merhaba hocam bende diğer arkadaşlar gibi böyle bir ilaç araştırıyordum yanlız araştırma yapmadan da kesinlikle ne alır ne de kullanırdım ki sizin yazınızı okudum yazdıklarınıza itimatim sonsuz yine de beni o şarlatanlara çeken bazı noktalar var bu insanları kandırmayı dolandırmayi meslek edinmiş bu a… ş….ler ürünü %100 garantili satıyorlar 500 milyon $ bir ciro söz konusu eğer ki büyütme özelliği yoksa neden bu 500 milyonu kazandıran arkadaşlarımız haklarını kanun neznin de aramıyorlar tamam siz güzel bir yazı yazmışınız ama haklarını aramalarını değil size destek olmalarını istiyorsunuz yanlış anlamayın ben daha bu yazımı yazmadan paylaştım bile yani demem o ki ben bu ilacı kullanmış olsam ve amacıma ulaşamamiş olsam her yolu dener ve o 500 milyonu onların biryerlerinden çıkartmak için ne gerekiyorsa yaparım tabi bu konuda da sizin yardım etmeniz gerekiyor yol gösterici olmanız gerekiyor mesela savunduğunuz faydası olamaz tuzak dediğiniz büyümeyi bilimsel olarak kanıtlanmış bir belge ne bileyim ona benzer kanıtla haklarını aşamalarını sağlamalısınız bence sizin üzerinize alınacağınız kötü birşey yazmadığıma sizi kotulemedigıme inanıyorum sizde inanın bu yaptığınız yardım küçümsenecek bir yardım değil çok teşekkür ederim.

   • gökhan dedi ki:

    hocam bunu kullananda bunu satanda buna yorum yapanda hepsi dümenci o haptan bi *** olmaz

 3. Erdem CEZAR dedi ki:

  Penis büyütücü ürünlerin bir işe yaramadığını inanın bu ürünü satanlar bile açık açık söylemektedirler. Biz de kendi bloğumuzda bu konu hususunda birçok makale yazıyoruz. Amacımız penis büyütücü ürünlerden insanların uzak durmaları. Zira bu ürünler hiçbir işe yaramıyor. Penis büyütmenin tek yolu ameliyattır. Onda bile kısmi bir destek sağlanmaktadır. Zira kilolu insanların kasık bölgesindeki yağ dokusu azaltılarak penis boyundan kazanmaya çalışılmaktadır. Yani penis boyunuzu kabul edip bunu sorun haline getirmeyiniz. Bunun tek çaresi sizin kendinize olan özgüveninizi kazanmanızdır.
  İyi günler.

 4. mehmet annac dedi ki:

  penisi ne alet ne hap nede krem falan fılan fasa fıso bunlar ya …
  adam gelmıs kırk yasına benım penısım ufak dıo sımdımı anladın be abı daha once nerde kı kucldumu hadı dıyelım yasnız 13 14 ergenlık evrelerı pensınız ufakmı
  gıdersınız doktora bakar gerekırse hormon tedevısı ıle buyur ama doktor yapcagı kontrellerlle olur bu bu hadı gıdelım eczaneden hormon alalım demeye benzemez
  bunlar kandırmaca zavallı aklınızı yıkıolar hayelelrınızle buyuse ne olcak kı hem cebınızde mı gezdırmek cok mu ıyı bıse gıysen kot gıyemezsın sokakta işe gıtsen kumas gıyemssın bellı olur rezıl olurusn yatak konusuna hıc gelmeyelım oda ayrı bi işlem terapı desek daha ıyı olur kendınze uygun brını bulun ve evlenın en guzel uuznluk askın ömrüdür ….

  • bahadir dedi ki:

   Anlatım tarzınız biraz argoya kaçmış olsada son sözünüz çok mantıklı buldum. En güzel uzunluk Aşkın Ömrüdür.

 5. Erdem SARDANYAN dedi ki:

  Yazınıza aynen katılıyorum. Biz de kendimize ait bloğumuzda penis büyütücünün zararları ve faydasız olduğundan bahsediyoruz. Umarım insanlarımız da kısa sürede anlayacaktır.

  • bahadir dedi ki:

   Sn Erdem Sardanyan;

   Elinize emeğinize sağlık, artık insanlarımızın da bu şarlatanlığın önlenmesi yolunda yaşın altına elini koyduğunu görmek bizim için gerçekten sevindirici. Değerli yorumunuz için teşekür ederim…

   Stj. Dr. Ahmet Bahadır UÇAR
   Tibbiyardim.com editörü..

 6. Hakan dedi ki:

  Kendi yorumunu yazmışsın ama eminim ki sende bu ürünleri satan biriydin ve bu ürünlerin ne kadar etkili olduğunu türkiyede o kadar alan insan bilmiyordamı alıyor.

  Saçmalık kendi yorumunu yaparak insanları kandırmaya çalışma para iade garantisi veriyor bu firmalar etkisini göremeyince iade ediliyor paraları.

  Şimdi bu yorumumu yazıyorum ama eminim yayınlamayacaksın. İnsanların umutlarını kırmışsın yazdığın saçmalıklarla.

  • bahadir dedi ki:

   Sayın Hakan Bey;

   Telaşınızı anlıyorum :), penis büyütücü kelimesinde aramalarda ilk sayfaya geldik ve satışlarınız %40-50 düştü bunu da biliyorum. Bu zamana kadar halk bir şekilde sağlık tüccarları tarafından dolandırılıyor, bir nevi halkın sağlığıyla oynuyordunuz artık bitti. Boşuna çabalamayın zaten son çırpınışlarınız olacak.

   Halkımız artık uyanıyor sizin gibi sağlık tüccarlarına da artık gerek kalmıyor. Bu tip çalışan tüccarlara da burdan sesleniyorum, lütfen kendinize halkı kandırmayacak daha pür/pak işler bulunuz. Yalanlarla halkı kandırmak artık daha zor olacak çünkü. Artık halkımızı uyandırmak için elimizden ne gelecekse yapacağız, ister bu uğurda ölelim, ister bu uğurda cezalandırılalım biz 7 doktor, 3 hemşire, 2 sağlık personeli kadromuzla bütün bunlara hazırız, gözümüzü karattık halkı yalanlardan ve sahtekarlıklardan korumak için elimizden ne gelirse yapacağız.

   Saygılarımla…

   Stj. Dr. Ahmet Bahadır UÇAR…
   Tibbiyardim.com ekibi adına…

   • Kaan dedi ki:

    Doktor bey teşekkür ederim yazınız için az kalsın bende almıştım hatta yazınızı okudum beni aradılar bende vazgeçtiğimi belirttim ya aslında benim sorunum penis boyu ile alakalı değil cinsel ilişki sırasında sertleşme problemim var yani hayatımda bir çok kadın oldu ve bir birleşme sırasında başka bir kadın aklıma gelince sertleşme sorunum ortaya çıkıyor ve bu beni ve partnerimi mutsuz ediyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz

    • Kaan dedi ki:

     Bu gün beni satıcı firmadan biri aradı yemin billah ediyor büyütüyor diyor bizimki orjinal ürün amerikalı profösörler yaptı falan diyor bende ücretsiz bi gönder eger etkili olursa parasının 2 katını ödiyeyim dedim oda o şekilde çalışmıyoruz dedi kapattı bilginize…

     • bahadir dedi ki:

      🙂 2 katını değil 5 katını ödeyin öyle mucizevi bişey buldularsa 🙂 . Hatta bunu bulan ” Amerikalı Prof. lar “varmış ya bence onlarda nobele başvurmalı, nedeni bir hapla sadece 1 organı büyüten bişey bulduk diyip nobel almaları gerekiyor sanırsam 🙂

     • rafet dedi ki:

      kaan sen cok yasa benım aklıma gelmezdı tamam ben 3 katını verıyorum desen ne derlerdı acaba

   • taner dedi ki:

    aynen bu sahtekarlara dur diyelim bu konuda hemen hemen satılan ilaçları cok iyi tanıyorum onun için bu simsarlar bana ilaç satmıyorlar kapıma gelenide geri gönderiyorum sizde vaz geçin paranıza yazık arkadaşlar

  • vedat dedi ki:

   K.bakmayinda beyler hepsi Yalan hicbir firmada geri iade yapmiyor para konusunda bunlarin hepsi serefsiz insallah hepsinin burnundan gelir colugundan cocugundan cikar

 7. Kocyigit dedi ki:

  V harfi ile baslayip piyasaya sürülen bir sürü ürün arasindan birini bende kullandim.Olayin sadece psikolojik olduguna inaniyorum.Hic bir yan etkisi yoktur diyolar ama ciddi mide yanmalari cektim.Boyda 3 ay süresince herhangi bir degisim olmadi.Bosalmada kontrol sagladigimi ve siddettli oldugunu zannettim yada öyleydi bilemiyorum.Yasimda 33 bu arada.Penis Boyu 12-13 cm arasi,eni ise 4-4,5 cm.Bu boyutlarin Kücük oldugunu düsünürken,birlikte oldugum hic bir kadinin sikayetci olduguna tanik olmadigimi ve cok memnun kaldiklarini düsünememisim.Bir cok iliskim oldu ve cogu yataga bagli olarak devam etti.Benim vardigim kani,boyut yeterli ve abuk subuk yöntemlere yada ne oldugu belli olmayan ilaclara basvurmaya gerek yok.Söylenen minimum ölcünün altindaysa en iyisi uzmanina basvurmak,gerekli bölüm doktoruna görünmek.Sertlik sorunu olana doktor zaten onayli ve gereken ilacida tavsiye ediyo.Olay özgüvenle ilgili..Saygilar..

  • bahadir dedi ki:

   Sn Kocyigit;

   Anlatmaya çalıştığımız noktaları çok güzel kendi dilinizle anlatmışsınız teşekür ederim.

 8. serkan dedi ki:

  Yakın bır arkadasım 299 tl verıp 3 kutu aldıgı ılacı tamamen bıtırdı .yorumu su : ılac bı numarası yok ..yanı BUYUTMUYOR dedi ….
  bazı kadınlar ( kucukmus ) dıyebılecek kadar cok penıs gorduklerı ıcın kadının degıl hangı tarz kadının sızı begendıgıne yada begenmedıgıne bakarsanız OLAYI KAFADA CÖZMUS OLURSUNUZ dıye dusunuyorum …

 9. kant dedi ki:

  çok teşekkürler gerçekten çok aydınlatıcı,ve bu şarlatanlara para vermemizin önüne geçiçek biryazı,,bununla birlikte bir problem daha var,,cinsel ilişkideki psikolojik boyutu nasıl aşabiliriz,,

 10. mert dedi ki:

  bende yazınızdan etkilenip almaktan vazgeçenlerdenim. boyu 12 cm ve kısa olduğunu düşünerek alacaktım ha bide erken boşalmayı önleyici olduğunu söylediklerinden cazip gelmişti.aydınlattığınız için teşekkür ederim. bide sorum olacak erken boşalmayı nasıl önleyebiliriz… şimdiden teşekkürler….

 11. kerata dedi ki:

  degerli okurlar ben yurt disinda yasiyan bir vatzandas olarak sunlari söylemek istedim internet araciligi ile 3 kutusu nakliye icinde ingiltereden 20 euroya Almanyaya gelen bu tip haplari ülkemizde degerli vatandaslarimizi acikca enayi yerine koyup cok yüksek meblalarda satan bu kuruluslara inanmamalari gerektigini acikca söyliyebilirim insanlarimizin komplekslerinden faydalanip sirtlarindan geciniliyo avrupada hic bir deegri olamyan uydurma haplari ülkemize sokan asil zihniyet vede devlet kuruluslarinin cezalandirilmasi gerekmektedir asil.Günümüz insanini bu duruma caresizlige sokan asil internetin yayginlasmasi vede porno sitelerin cogalip kolay erisimidir .30 dakikalik bir porno filim 3 günde cekilildigini unutmayalim herkesde porno yildizi olma istegi dogrultusunda kendisine kompleks yapip bu tip yalan dolan ilac vs. aletlere sarip sagligini bozmamalari gerektigini caresiz kesime tüm basin yayin tarafindan bilgilendirilmelidir .

 12. sanal zade dedi ki:

  arkadaşlar malesef aldım v- diye başlıyan ilacı 3 kutu bitti birşey olmadı sonra bir krem aldım bir şey olmadı geciktirici aldım o işe yaradı sandım ama sonrada sertleşme sorunu cıktı sonra şunun farkına vardım meğer boyu önemli değil 15 cm yeterli olay porno filminde bitiyor biz onları görünce bizimki ne kadar küçük diyoruz
  kaldıkı elimzidekinin kiymetini bilelim yan etkisi cok kötü amam dikkat edelim ve son olarak neden mahkemeye vermiyorsunuz diye bir soru var boyu kucuk diye hapmı aldık diyelim rezil oluruz düşüncesi var o sebebten şimdi tek sorun sertleşme sorunu gerisi satılanlar palavra herkese teşekür ederim

 13. Mehmet dedi ki:

  Arkadaşlar büyüten hap diye bir hap yok V ile başlayan dediğiniz ürünün içindeki bitkileri gidin bi aktara sorun iki dk da size katıp karıştırsın benzer birşey yapar macun gibi 🙂 sertleşme filan sorun kalmaz bu ve buna benzer ürünlerin asıl yapılış amacı cinsel güce takviye olsun diye yoksa bi hap aldım oldu tamam istediğim sonucu aldım bazı yorumları okuyorum şukadar büyüdü bukadar büyüdü bence sertleşme sorunu yaşayan kişiler bu ve benzeri ürünleri kullanınca tam sertleşiyor ve büyüdüğünü zannediyor bunuda fırsat bilen insanımız büyütür diyerek satıyor olay tamamen bundan ibaret bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum bu yorumuma birde cevap gelir ise bilir kişi tarafından memnun olurum.

  • bahadir dedi ki:

   Sn Mehmet Bey;

   Penis büyütücü sitelerinden gün boyu saldırı alıyoruz, sitemize insanları bilgilendirme çabamıza engel olmak için ellerinden geleni yapıyorlar ancak 1 senedir yılmadığımız gibi yılmayacağız da. Denge bilekliği yalanını biz ortaya çıkardıktan 5 gün sonra Milliyet, Radikal, Sabah gibi ünlü gazetelerde denge bilekliği yalanı hakkında konular yazıldı ve o piyasayı kapatabildik çok şükür. Burda ve bu tip ürünlerde fazla haber yayınlanmıyor çünkü bakarsanız bu piyasanın değeri yıllık dönen tutar 500 Milyon dolar ve ünlü gazetelerin sitelerinde bile bu şirketlerin reklamları yer alıyor. Şimdi bu rakam bizim yazımızla muhtemelen azalmış ve bu işi yapan arkadaşlar şimdi de çeşitli hapları satmaya başlamıştır. Ancak biz bu mücadeleye elimizden geldiğince devam edeceğiz kazandığımız/ kazandırdığımız her lira Türkiye Halkı içindir. Yazıda da belirttiğimiz gibi bazı ereksiyon problemleri organik, bazıları ise psikojenik kökenlidir. Tıp fakültesinde bazı büyük hocalarımız psikojenik kökenli ereksiyon problemlerini samimi tanıdıkları hastalara parasetemol ( ağrı kesisci ) vererek, bu verdiğim çok işine yaracak tarzında bir destekle verip bu problemleri çözebildiklerini belirtmişlerdir. Bu tür ürünlere kanıp halkımızı sömürmeye çalışan, şark zihniyetiyle iş yapan insanlara geçit vermemek siz okurlarımızın elindedir.

   Tekrarlıyorum her kim bir hapla sadece 1 organı büyütücek birşey bulursa o insana nobel ödülü verilmesi gerekir. Vücut bir bütündür 1 hapla 3 kutuyla bu iş mümkün değildir. Sadece 3 kutu hapın penis dokusuna giderek o organı büyütmesi imkansız, mantıksız ve bilim dışıdır. Tekrar burdan okurlarımıza yazıya destek çağrısında bulunuyorum. Bu utanılacak bir iş değildir, asıl utanılacak birileri varsa o da bu hapı bu şekilde pazarlayan firma sahipleridir. Bilgilendirebildiğiniz kadar insanı bilgilendirin ki denge bilekliği gibi bu piyasayı da artık tarihe gömelim.

   Daha Aydınlık, Daha Mutlu, Daha Güçlü Bir Türkiye için

   Stj. Dr. Ahmet Bahadır UÇAR
   Tibbiyardim.com editörü…

 14. murat dedi ki:

  sayın Mehmet Bey,
  yazınızı okumadan önce bende bu hapları almak istiyordum 30 yaşındayım penisimin boyu 14,15 cm biriyle birlikte olmaktan çekiniyorum mastürbasyon anında bir sorunyok ancak bir bayanla ilişki sirasında çok hayacanlanıyorum ya ereksiyon olamazsam falandiye ve öylede oluyor üroloğa gittim ve bana Lvitra adlı hapı verdi ilşki sırasında kullandım ama o da bi işe yaramadı dediğim gibi mastürbasyon sırasında ereksiyon sorunum yok ama iş birlikte olmaya gelince çok heyecanlanıyorum ve ereksiyon olamıyorum olsam bile uzun sürmüyor ne yapmam gerek lütfen yardım edin.. şimdiden teşekkürler..

  • bahadir dedi ki:

   Sn Murat Bey;

   Anladığım kadarıylala sorun organik değil, psikolojik kökenli bu durumda bir psikiyatri kliniğinden konuyla ilgili ayrıntılı yardım isteyebilirsiniz. İlişki süresini uzatma, boşalmayı geciktirme ve psikolojik ereksiyon problemleri için çok faydalı tedavi türleri bulunmakta. Sorununuz üroloji dalına değil daha çok psikiyatri dalına uygun bu yüzden psikiyatri kliniğinden sorununuzla ilgili yardım isteyiniz.

   • murat dedi ki:

    bahadır bey,
    öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğiniz için en kısa zamanda bu sorunla ilgili muayene olucam teşekkür ederim.

 15. cengiz dedi ki:

  Dr. Ahmet Bahadır UÇAR böyle bir çalışma yaptığınızdan dolayı size ve sizler gibi çalışma yapan bildiğimiz bilmediğimiz meslektaşlarınızı gönülden tebrik ederim allah razı olsun.Bende de böyle bir düşünce vardı ama vazgeçtim.

  • bahadir dedi ki:

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim cengiz bey, aramıza katılmak ve daha fazla yardımcı olmak isterseniz iletişim adresimiz sitemizin ismi +gmail.com ‘dur. Diğer meslektaşlarımızdan aldığımız bu güzel yorumlar bize daha çok insanları bilgilendirme şevki veriyor açıkcası. Tekrardan teşekürler..

 16. ozkan dedi ki:

  15 cm penisin neresi kucuk laf olsun diye konusmayalim lutfen doktor bey gerekli aciklamayi yapmis 12cm nin dahi yeterli hatta otalama oldugunu soylemis simdi yapmamiz gereken yazili makaleyi sosyol plarformlarda paylasip bilgilenen vatandas sayisini arttirmak olmali saygilarimla

 17. hüs. dedi ki:

  Bu mücadelenizden dolayı sizlere çok teşekkür ederim.Sitenizi ilaç ararken buldum .gerçekten de bu işe epeyi para savurdum.v isimli haptan 1 kutu ,misimli haptan tam 4 kutu,yerli dr birisinin ürününde 1 kutu yanında çayı da dahil olmak üzere çeşitli aralıklarla kullandım. 4 kutu olarak kullandığım ürünü ara vermeden 4 ay kullandım.hiç birisinden de fayda görmedim Benim ereksiyon ve erken boşalma sorunum vardı.İnsanlar çaresiz kalınca her yola baş vuruyor ne yazık ki.Tabi bu arada bir kaç sefer doktorada gittim.doktorun önerdiği ilaçta fayda sağlamadı.doktorlar protez önerdi.Riskli olabileceğini düşünerek buna da cesaret edemedim..Gıda takviyesi olarak her derde deva olarak sunulan bu ürünlerin denetiminin sağlık bakanlığı tarafından yapılması şart .Bu konuda bimere yaptıgım başvuru dan da bir sonuç çıkmadı.aşırı derecede pahalı olan bu ürünlerin tv lerdeki reklamları ve satışları rekor kırıyor.kimsede dur demiyor.Her şeye karışan TTB bu işe sesiz kalıyor. para iadesi deniliyor buda tam bir yalan.saygılar sunarım.

 18. Onur dedi ki:

  Ayrıca IP kontrolü falan yapma. Benden daha profesyonel olman mümkün değil. 4 Katman proxy kullanıyorum. Benim hangi ülkeden geldiğimi G-analyticten de bakman yardımcı olmayacaktır. Sadece bilgine. Boşuna tarama!!

  Yararlı içeriği sunarken kanıtları 4-4lük koyun ki net belli olsun. Dereyi görmeden insanların paçalarını sıvaması her halde aptallıktır değil mi!

  Take careQ

  • bahadir dedi ki:

   Maalesef Sizin Gibi İnsanların yaptığı son çırpınışlar,maalesef bu sözler sizin gibi insanları kandırarak bu yoldan kazanç elde eden insanları kurtaramayacaktır SN Onur Bey;

   Bu yolda verdiğiniz son mücadeleler bunlar, sizin de sonunuz Denge Bilekliği gibi olacak ve bu sahtekarlık son bulurken ben,ekibim ve burda bu yalandan kurtardığımız binlerce kişi burada olacağız. Yaptığınız hakaret içerici mesajlar savcılığa aynen teslim edilecektir. Bakalım 4 kat Proxy kurtarmanız sizi bu mesajınızdan kurtabilecek mi ?

   Bu yalanı hala göz göre göre satmak, sattırmak dürüst yoldan kazanç sağlayan insanların yapacağı bir iş değildir. Siz bu yolda çeşitli araçlarla gezerken kandırdığınız binler sizin arkanızdan neler düşünüyordur kim bilir ?

   Doktorlara yönelik ve sitemize yönelik yaptığınız suçlamalar bundan sonra adli organların çözeceği bir iştir.

   Mutlu ve Sağlıklı Günler Dileğiyle ….

   Tibbiyardim.com Editörü..

 19. 007 dedi ki:

  slm …………ya abi bunlar hepsi milleti sapitiyorlar, sapik hepsi milleti de kendilerine benzetecekler….. internet sayfalari,televiziyondada reklam yapan o utanmayan or**** dilleri 10 metre vir vir yalan………. ulan allahtan korkun be allah herkese kendi yuregi gibi bi tip vermis zaten bunlarin tipinden belli ne ma*** olduklari gore bilirseniz eger, ki cogunuzun gozu kapali. bu son 5,10 yilda millet hepsi p****cu olmus televiziyonu acamiyoruz ya reklama gider gitmez penis buyutucu ya adam bari gece reklam yap cocugun piskolojisi bozuluyor. millettede bi penis sevgisi var vay vay keske sevginin yerini allah sevgisi tutsa bunlarin hepsi duzelia yani kafan oyle bos dusuncelerle dolmaz. tskrlr okudugunuz icin

 20. Bir bilen dedi ki:

  Merhaba;
  Bizim ve sizin sitenize anti seo ( sitenizi düşürmeye çalışan ) yapan bazı kişileri deşifre etmem nedeniyle bu yazıyı yazıyorum. Size ağza alınmayacak kelimelerde bağlantı oluşturan bu kişinin adı Mehmet E**** Y**** dır. Sitesinin ismi de bayan*****ci****.com dur ayrıca bu olaydan sonra ****buyutucu.*** adlı da bir site açmıştır.
  Saygılarımla.

 21. burak dedi ki:

  hocam bencede bunlar aldatmaca para tuzağı aslında bende bayağı kendimi kaptırmıştım bu ilaçlara tabi 1 kutu deneme amaçlı aldım 1 ay zaman sürecınde hiç bir fayda sağlamadığını gördüm yanlız benim sorunum erken boşalma çok erken boşalıyorum baznde sertleşme sorunu oluyor yani bunun bi ilacı yokmu tedavisi çok rahatsız ediyor partnerim boşalmadan ben boşalıyorum ve çok üzülüyorum boşaldıktan sonra sertleşmede olmuyor yani beni bu konuda bir aydınlatırsanız çok sevinirim

 22. ... dedi ki:

  Penis Boyutunu büyüten yollar aşağıda belirtilen yollardır ( Bir sonraki yazıda yazılacak ) denmiş. o kısmı göremedim?

   • ... dedi ki:

    peki merak ettiğim bir şey var. penisin kas dokusundan oluştuğunu biliyoruz. vücudumuzdaki kasların hacmi çalıştırılarak arttırılabiliyor. aynı olay penisteki kas dokusu için de geçerli midir?

    • bahadir dedi ki:

     Penis dokusu kaslardan oluşmuyor. Penis dokusunun ana yapısı corpus spongiosum denilen ve kanın arterlerden bu alana yayılmasıyla ereksiyonu gerçekleştiren bir yapıdır ve kas değildir. Bu yapının etrafında ince bir kas dokusu ve dermis ( deri ) bulunmaktadır. Bu yüzden kas dokusu gibi penis dokusundaki kaslar geliştirilemez. Ancak penis dokusunda ki gelen arterlerin kan miktarının yüksek olması ile ve sigara kullanmayarak, spor yaparak arterlerinizi ve kalbinizin daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde arterleriniz ( atardamarlarınız ) sağlıklı olarak çalışmayacağı için ( sigara kullanımında, diyabet hastalığı ve sağlıksız beslenme gibi. ) ileri yaşlarda ereksiyon problemleriyle karşılaşmanız mümkün olabilir.

     Saygılarımla…

 23. kadir dedi ki:

  sLm. Tabiki bende aldım bu ilaçtan fakat 1 kutusunun bitmesine yakın bıraktım. sadece cinsel iktidarlıgı birazdaha arttırmaktan başka bi işe yaramıyor. benim sizlere sormak istedigim bilgi almak istedigim konuda şu bu ilaçların içersinde acaba bagımlılık yapıcak yani sürekli kullanmaya yöneltecek bi içerik varmı? çünkü psikolojikmen mi bilmiyorum ama ilacı kullanmadan iktidarlıkta hiçbir sorunum yoktu tek derdim erken boşalmaktı fakat şimdi bir kere boşaldıktan sonra birdaha zor harekete geciyo ve üstelik çok erken boşalma oluyo bu yüzden urolojiyemi gitmem gerekiyor. sayglılar.

  • bahadir dedi ki:

   İktidar sorununuz için üroloji servisini ziyaret ederseniz. Meslektaşlarımız size gereken yönlendirmeyi yapacaktır.

 24. garaguz dedi ki:

  arkadaşlar birazönce e gazetede bir haber okudum avrupada kadının biri gidip kendisini tartacak kalınlıkda bir ip satınalıyor ve eve gelip iplen intahar etmek icin ipi tavana asıyor kendini astıgıanda ip kopuyor ve intihar gercekleşmiyor gidip ipialdıgı firmaya dava acıyor ve 2 tirilyon tazminat kazanıyor ben soruyorum size böyle bir hukuk böylebir yargılama böyle bir anlayış adalet hak nezaman gelir türkiyeye senin saglık bakanlıgın o ürünü inceleyip onay verirken sadece gıda takviyeli bir üründür …. satarken vatandaşa bunundışında bir acıklamaylan satamazsın diyemezmi der fakat cıkarı olan onay mercileride cebini dolduruyor ve birde kendini saglama alıyor ben bunun icindeki bu maddeye onay verdim benim onayım müfterada uygun diye kendini saglama alıyor arkadaşlar bahsettiginiz o 500 rakamının icinde kimlervar bilmiyormusunuz biliyorsunuzda öyledüşünmek istemiyorsunuz saygılar hepinize

  • bahadir dedi ki:

   Sn Garaguz;

   Mevzuda bu ya zaten, noterden onay aldık diyorlar, neyin onayını aldınız 3 Ayda 7 Cm büyüdü diye noter mezurayla mı geziyor ? Sağlık Bakanlığından onay yok öyle bi dava sağlı bakanlığının işi gücü yok penis büyütücü hap mı onaylıyor ? Tarım bakanlığından onaylı ne onayı gıda takviyesi diye bir boşluk var onun onayı. Bizim milletimiz saf olduğu sürece bu uyanıklar daha çok para kazanır çok …

   • murat dedi ki:

    Dr. Bahadır bey merhaba ben bu ilaclardan 4-5 kutu kullandim ve benim soyle bir sorunum cikti ortaya testislerimin alt kismindan bel bobrek ve sirtima kadar siddetli yanma isinma ve urperti oluyor cekilmez bir hal aldi oturamiyorum artik oturdugumda feci sekilde yaniyor belim ve bobregim adeta icinde ates varmis gibi bununla ilgili ne yapmayalim bana ne oldu Bahadır bey cok pismanim ve hicbir faydasini gormedim. Onemli olan saglikmis cok gec anladim bana yardimci olun lutfen.

 25. turgay dedi ki:

  Selam ,
  Yapılan uyarıları ve yorumları baştan beri okudum güzel bir konuya değinilmiş
  O denilen ilaçlardam 299 tl karşılığı bende aldım tavsiye edildiği gibide kullandım hiç bir etkisi olmadı !
  Sayın Hocam doğru söylüyor sömürgeci bunlar ..aldığım yeri aradım şikayetimi dile getirdim sonuç alınamaz ise paranızı iade diyodunuz ne oldu dedim bi üç kutu daha kullanın dediler şerefsizler !!!

  Yalnız benim bir sorum olacak kısa boyutlu penislerde ilave uzatmalar var onlar hakkında düşüncesi yada kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirmelerini rica ediyorum
  Saygılarımla

 26. Okan dedi ki:

  bu yazıyı okuyan herkes DİKATE ALSIN, BUNLAR EN BÜYÜK KALPAZAN SATIN ALMAYIN EŞ DOST KİM VAR KİM YOK UYARIN SÖYLEYİN, BEN TAM 12 AD ALDIM VE TAM AKSİNE FAYDASI OLMADI GBİ HEM PARAM HEM CİNSEL İSTEĞM GTİ KAYBOLDU, ÇOK BÜYÜK YAN ETKİSİ VAR. Sn hocm ndn knalar buna izin veryor kimdn korkylar yazk bu mlete, hrfler eksik çünkü olmyo anlmdm niye.

 27. cengiz dedi ki:

  arkadaşlar sayın hocalarım yazmış olduğunuz yorumlar beni gerçekten aydınlattı az daha 3 kutu alıyodum:) bende size bir anımı anlatmak istiyorum eşimle mükemmel ilişkimiz vardı yatak odamız gerçekten çok renkliydi karımı çok seviyodum ve kendimi çok iyi hissediyordum eşimde bu durumdan gayet memnun kalıyordu allaha şükür sex konusunda bir problemimiz olmadı bazı sebeblerden dolayı eşimle 7 ay dır ayrıyız boşandık malesef ve ben bu duruma çok üzgünüm ama geri getirecek ne çarem nede gücüm kaldı erkeğiz sonucunda isteklerimiz ihtiyaçlarımız oluyo 7 ay içerisinde iki bayanla cinsel birliktelik geçirdim ve sonuç gerçekten kötü erken boşalma 40 sn gibi 2 . side gelmiyor içimden hiçbir istek gelmiyo başkasıyla ilişki esnasında aklıma eşim gelince tıkanıyorum ereksiyon anında kayboluyo evet biliyorum aklım eski eşimde kaldığı için çünkü iki kadında eşimin eline su dökemezler bakın dikkatinizi çekeyim işinle barış demeyin ben zaten deniyorum olmuyo ve olmayacak gibi cevvaplarınızı verirken geriyi düşünmeden bana yardımcı olursanız çok sevinirim anlıyacağınız başka kadınla yapamıyorum ama malesef bu sendromdan kurtulmam lazım önerilerinizi bekliyorum hepinize şimdiden teşekkür ederim.

 28. Boş dedi ki:

  3 Değil 5 kutu kullandım herhangi bir yararını görmedim gerçekten çok gereksiz şeyler zararını bilmiyorum

 29. Erkan dedi ki:

  Arkadaslar benim penisimde 13 14 santim v diye urun bende aldım 1 kutu .3 gün kullandım sol böbregimde acıma hissetmeye basladım ilacı 3 gün ara verdim gullanmadım yani.rahatsızlıgım kayboldu ilacı ara verince.tekrar ilacı almaya basladım aynı rahatsızlık cıkınca ilacı kullanmayı tamamen bırakdım.ilacı bırakınca rahatsızlıgım kesildi.SİZDE PENİSİNİZİ BUYUTEYİM DİYE.SAGLIGINIZDAN OLMAYIN.bunlar duzmece olan seyler saygılarımla.HOCAM .bu rahatsızligimi cevaplarmısınız dokdara gözukuyimmi ne olur neolmaz diye

 30. ali dedi ki:

  hocam acıklamanız cok guzel bizleri bilgilendirdiniz icin cok tesekkurler…

 31. zeki dedi ki:

  ben de bu haplardan 6 kutu kullandım.zerre kadar faydasını görmedim.performans artırıcı özelliklerine kanarak 600 küsür liramı sahtekarlara kaptırdım.bu sahtekarlıklara göz yuman gerekli tedbirleri almayan yetkilileri lanetliyorum.

 32. UYANIN ARTIK dedi ki:

  Arkadaşlar tartıştığınız şeyler ve kafanızda soru işareti yaratan şeyler aslında o kadar saçma ve bilindik konular ki.
  “Penis” kavramı herkesin beyninde, kendi vücudundan bağımsız, tek başına yaşayan, evde beslediği bir evcil hayvan çağrışımı yaptırıyor. Anlamanız gereken tek bir şey var; seks esnasındaki performansınız, ereksiyon durumunuz, piskolojiniz, istek durumunuz, özgüveniniz, bu saydıklarımın hepsi genel vücut performansı ve sağlığı ile ilintili olup, sadece penise ait bir performans ve sağlık durumu olarak ayrı incelenemez. Böyle bir düşünce tarzı olamaz. Bir insan sağlıklı, dinamik, enerjik ve özgüven sahibi ise hayatının birçok alanında başarıyı ve tatmini yaşar. Beyin bile direkt olarak vücut sağlığı ile alakalıdır. Atatürk’ ün de dediği gibi “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.” Lafı konudan daha fazla uzaklaştırmadan şöyle devam edeyim; Eğer ki bir insan sağlıklı besleniyorsa, (günlük protein vitamin ve benzeri ihtiyaçlarını gideriyorsa, ayrıca yağsız besleniyorsa) stresten uzak duruyorsa ve en önemlisi SPOR yapıyorsa (kastettiğim steroid kullanarak body building yapmak değil) bir çok alanda başarıyı yaşaması mümkündür. Hiç fark etmiyor musunuz, dünyanın en güzel kadınları, dünyaca ünlü modeller ve mankenler, eş tercihlerini her zaman sporcudan yana kullanırlar. Bunun sebebi penislerinin büyük olması mı sanıyorsunuz. Vücutlarında bir gram yağ yok, Tamamına yakını sigara alkol benzeri ürünler kullanmıyor, kullansa bile yaptığı spor ile onun zararlarını amorti ediyor, Hepsi servet sahibi. Şunu demeye çalışıyorum, lütfen artık boş işlerin peşinde koşmayı bırakın. Sigaradan ve fastfood tan tıkanmış damarlarınızla ve yağlı göbeğinizle, 25 cm penisiniz bile olsa ne erekte olabilirsiniz ne de uzun uzun sex yapabilirsiniz. Vücutta sağlık bir bütündür. Her işte kestirme aramayı bırakın artık. Emek harcayın, spor yapın, düzgün beslenin, penisinizden önce beyninizi ve cüzdanınızı büyütmeye bakın. Bilim kurgu filmleri ile bilinç altlarınıza yerleştirilmiş olan kısa yoldan üstün özellikler sağlayan büyülü iksir kavramını artık silin kafanızdan. Hayatta hiçbir mutluluğu emek harcamadan kazanamassınız.

 33. aydğn dedi ki:

  Evet şu an itibariyle bütün yorumları okumuş bulunmaktayım. Bilmem ne …pill lerin maskesi düşürülmüş. Bu açıkça anlatılmış örnekler çok güzel . Hatta bende bir örnek olabilirdim. Neyseki daha öncesinde bu yazıları okuma şansım oldu. Bu konuda açıkça işe yaramadığını belli olan bu ilaçlara devlet yetkililerininde müsade etmesi sormamız gereken ilk sorudur bence. Zaten cinsellik konusunda Türk insanının utangaçligi ortada bir durumdur. Dolayısıyla bu umut tacirleri bununda bilincindeler. Nasıl olsa penis buyutucu ilaç Aldim , işe yaramadı diye yaygara yapamaz düşüncesi ,olayı bu noktaya taşımıştır. Doktor beyin söylediği gibi bu nasıl bir ilaçtirki sindirimsisteminden alınıp direk bir organı büyütmeye programlanmiş olsun büyük bir idda. İnsanlari muallaktta bırakan sa bunların bu sahtekarlığı oluyorsa yapabilmeleri. Buna bilerek müsaade eden herkes bundan sorumlu tutulmalı ve cezalandirilmalidir
  Ve mümkün olan tedavi sistemleri bu ve benzeri yöntemlerle halka siz bilinçli doktorlar tarafından anlatılmalıdır.
  Teşekkür eder,
  saygılar sunarım .

 34. Yavuz dedi ki:

  Yorumları okudum ellerinize sağlık hocam bende 3 kutu aldım mag… diye hiç bir faydasi yok para tuzagindan başka birşey değil dediğiniz gibi utanıyoruz kime şikayet edelim Allah böylelerinin…

 35. HELAL OLSUN SANA DOCTOR dedi ki:

  Hocam sizleri tebrik ediyorum evet arkadaşlar bole bişey yok hocamızın dedigi gibi ozellikle gençler acaba diyebilr ama bilimsel hiç bi kanıt bulamazsınız size bu ilacları satanları soleyin sozleşme yapalım on katına verecem deyin bakalım ne cevap alacaksınız. PİYASADAKİ İLAÇLARIN HEPSİ YALAN… PARA TUZAGI

 36. serdar dedi ki:

  yalnız ben vakum kullandım bahsedildiği gibi kullanıldığı zaman pek bir faydasını görmedim ama ben kendimce bişeyler tasarladım ve o kullanmış olduğum vakumla 4,5 cm olan penisim 6,5-7 cme yakın bir kalınlaşma sağlıyor ama uzatmıyor sadece kalınlık…yalnız bu kalınlık 3 saat kadar devam ediyor sonra eski haline dönüyor..ve ben bunu 10 senedir kullanıyorum şu an hiç bir problemim yok cinsellik adına..yalnız ilk zamanlar biraz canım yandı ama şimdi alıştım…ha bu arada haplara gelince 5 para etmez bende denemiştim…

 37. Boş dedi ki:

  Bende düşünüyodum vazgeçtim. Moral bozmak gibi olmasın ama çnemli olan boyu değil işlevi de tam bir aspragas. Samimi bir kız arkadasımla konuştum ki kız bakire yani kendi kız arkadaslarından duydugunu söylüyor. Bütün kızlar büyük olanı tercih ediyor dedi. Moralim bozuldu açıkcası

 38. taner dedi ki:

  arkadaşlar ben taner bu günden sonra vatandaşın bu duygularıyla oynayıp haksız kazanç sağlayan kalpazanzanlarla artık mücadele edcem bu şerefsizlerze hepimiz bilinçlenelim milli servet bu nedem ya 129 tly satılan ilacın maliyeti 40 tl bu da ne maliyetse

 39. Gabriel dedi ki:

  Syn; Bahadır Bey
  Bütün bilgilendirmeleriniz için teşekkürler ben öğrenciyim aylık paramı biriktirip bu hapı aldım 3 ay kullandım istedikleri gibi hergün 2 tablet olarak hiçbir etkisini göremedim tekrar almayı düşünüyordum sonra bu siteyi gördüm. Yazınızı ve tüm yorumları okudum bütün bilgilendirmek için yazılar için teşekkürler arkadaşlar . Hepinize minnetlerım. Bu sene YGS – LYS grubundayım. Denemelerim şükür çok iyi gidiyor. Bende sizin gibi doktor en önemlisi şerefli, dürüst iyi bir doktor olmak istiyorum. Tekrardan çok teşekkür ederim. Ve sizin gibi ve diğer dürüstte yorum yapan insanlarla aynı ülkede yaşadığım için tekrardan gururlandım.

 40. İhsan dedi ki:

  Syn. Bahadır Bey
  Yazınızı ve tüm yorumları okudum. Sizler bu ülkenin değerli evlatlarısınız. M. Kemal ATATÜRK “bu ülke gençlerin” sözünü unutmayın. Böyle şeylere kesinlikle inanmayın. Ben tabiki sıradan bir vatandaşım. Bunlar hakkında üst düzey bilgim yok. Ben serbest meslek sahibi 40 yaşında birisiyim. Înanın hergün onlarca çakal insan görüyorum ama bu kadar çakalını görmedim. 1 hapla vucütta bir organ nasıl büyür lütfen kanmayalım gençler eşleriniz sizinle penis büyüklüğü için degil size veya cebinizdeki paraya deger verdigi için evleniyordur . Cebinizdeki paranızı boş hayaller için harcamayın

 41. Onemsiz dedi ki:

  Sayin Bahadir Hocam Yazinizin Hepsini Olmasada Gereken Kisimlari Okuma Sansim Oldu Yazdiginiz Olumlu Yazilar Dogrultusunda ve Bizleri Dogru Bilgilendirdiginiz Yoldan Cikarak Sizlere Tesekkur Ediyoruz Allah Sizin Gibi Insanlardan Razi Olsun Yoksa Bende Hala Arastiriyor Olacaktim Boyle Bu Tip Bir ilaci Tesekkur Ediyor Sevgi ve Saygilarimi Sunuyorum .. Calisma Hayatinizda Basarilar ve Esenlikler Dilerim ..

 42. poyraz dedi ki:

  Bende bu ürünlerden almak için bi araştirma yapayim dedim yazınızı okuduktan sonra vazgeçtim. Açikcasi büyütme konusu degilde iktidarsızlik için bi tavsiyeniz varmı? Aslinda kibarca nasil denir. Birinci tatminden sonra ikinciye canim istemiyor. İstiyorsada bu bir iki saati buluyor. Tekrar canlanmasi baya uzun suruyor.sizce sıkıntı nedir ve nasil çözülür. Bana.e-mail atarsaniz sevirim.

  • bahadir dedi ki:

   Poyraz bey,
   Öncelikle yaşınız nedir ? Erkeklerde tekrar uyarılmak için belirli bir zamanın geçmesi gerekir bu yönle kadınlardan ayrılır, bu genç erkeklerde 30-45 dakika iken yaşlandıkça süre uzar 4-5 saate kadar çıkabilir. Bu yüzden önce yaşınızı yazarsanız sevinirim.

 43. eray dedi ki:

  herkese merhaba,

  öncelikle şunu bilmelisiniz, düşünün piyasada bir hap var ve içtiğiniz zaman sadece sol testisinizi şişiriyor, sağı hiç etkilemiyor..çok mantıksız geldi değil mi? sonuçta belki bir hormon alıyorsunuz ve hormon sağ ile solu ayırmaz. vücudun dengesini bozarsanız farklı sıkıntılar yaşamanız çokça mümkün. penis büyütücü ilaç diye birşey yok, o ilaçların içerisinde sadece ereksiyona yardımcı olabilecek katkılar var. şiddetli bir ereksiyon yaşayan kişi penisi büyümüş hissine kapılıyor ve bu süreci devam ettirmek için ilacı 3 ay kullanabiliyor. bu yüzden ilacı kullananlar 3 aylık ya da 6 aylık süreçleri tamamlayıp sonra bir daha kullanmak istemiyorlar. aksi halde çevremiz potansiyel porno yıldızlarıyla dolu olurdu lakin tek bir örneğini ne gördüm ne duydum 3 ayda 7 cm 🙂
  gelelim penis gerçekten büyütülebilirmi kısmına, hocam belki katılmayacak lakin penis büyütmek mümkündür kimse umutsuz olmasın. sağdan soldan duyduğumu söylemiyorum, bunu bizzat deneyen ve hala sonuç almaya devam eden biriyim. tabiattaki herşey ve haliyle insan vücududa dış etkilere her zaman tepki verir. kolunuza bir bileklik sarın, kangren etmeyecek düzeyde sıksın kolunuzu ve iki gün bu şekilde dolaşın. bilekliği çıkardığınız zaman kolunuzun o formda kaldığını göreceksiniz ve bu hemen düzelmeyecek. vücuttaki et benleri vs çok çekiştirildikçe uzayıp sarkar, bu tamamen bedenin baskıya tepki vermesiyle ilgili. küçük bir penisim yoktu, inanılmaz hareketli bir cinselhayatımda var ve bugüne kadar hiçbir partnerimle boyut sorunu yaşamadım. 14-15 cm gibi bir organım vardı. genede tamamen ego sebepli büyütme yöntemlerini araştırdım. gerçek anlamda penis büyütmek için iki yol var. bunların ilki ameliyat fakat çok zorunlu bir durum yoksa bunu hiçbir hocada tavsiye etmez. ikinci yol ise bedene baskı egzersizleridir. derin nefesler alın, dolaşımı hızlandırmak için tutun ve surekli sallayın. bacaklarınıza yada göbeğinize vurun. sonra derin nefesler eşliğinde tepe noktalardan tutup sağa doğru canınız yanma noktasına gelene kadar çekin, sonra bırakıp dolaşımı hızlandırmak için gene sallayın. aynı işlemi sola doğru ve dik bir şekilde tepeye doğru çekerek yapın. ben buna ilaveten ikinci olarak penisi bükmeden sola doğru çeviriyorum. son noktaya yaklaştığımda avucumla kavrayıp yukarı doğru gerdirerek 20-30 sefer son noktaya doğru çeviriyorum, sonra bunu sağa doğru yeniden tekrarlıyorum. ilk egzersizde dikkat etmeniz gereken husus tepe noktadan tutmuş olmanız, ortalarda biryerden tutarsanız yeterli faydayı göremezsiniz. ikinci egzersizde ise yeterli kavrama, bükmeden gererek kıvırmak gerek. yaklaşık 1 buçuk senedir fırsatını buldukça günde 1 2 sefer bu egzersizi tekrarlıyorum ve 5 dk zamanımı almıyor. kesinliklede faydasını gördüm, şuan 17 cm civarı ve alışkanlıktan hala aklıma geldikçe devam ediyorum. size tavsiyem çok küçük bir penisiniz yoksa ya da çok büyük bir egonuz 12-13 cm gayet yeterli bir boyut. sakın özgüven sorunu yaşamayın çünkü kadınlar için 13 cm ile 17 cm arasında hiçbir fark yok. cinsel anlamda uyarıldıkları sinirlerin çoğu zaten vajina dışında çeperde. kalan sinirlerde hocamın dediği gibi 3-4 cm kadar içeride.yeterli önsevişme ve özgüven ile tatmin olmayacak hiçbir partner yoktur, siz performansınızı arttırmanın yollarına bakın. kadınlar boyuttan ziyade ilişki sürecinin azlığından şikayetçidir.
  bunun için en basit tavsiye acilen sigarayı bırakın, hemen bırakın. kısa br süre sonra bu dolaşım sisteminize çok olumlu yansıyacaktır. kan kaiteniz yükselecek, damarlarınız rahatlayacak ve birim zamanda daha fazla temiz kan damarlarınıza pompalanacak. bu daha şiddetli ereksiyon anlamına geliyor. daha şiddetli ereksiyonda daha büyük penis.
  bunlar gerçekten deneyip inanılmaz faydasını gördüğüm şeyler, sağa sola boşu boşuna para akıtmayın.
  selam ve saygılarımla

 44. Sercan dedi ki:

  Merhaba hocam bende uzun zamandır araştırma yapıyorum bu sitelerde ama çok temkinli oluyorum boyu uzatma derken kısırlık veya başka bir hastalık olacak diye korkuyorum ama bende çevremdekilere baktığım zaman hepsinin büyük olması benim küçük olması PsikoJiK baskı yapıyor evlilik istemeyecek durum yaratıyor bunun ameliyat veya başka bir yolu var ise iletisime geçme şansımız var mı sizinle şimdiden tskler…

 45. nuri dedi ki:

  Ben bu acıklamayı ve uyarıyı yapanlardan cok tesekkūr ediyorum keske bende aynı hataya dūsmeden õnce bu tūr bi uyaryla karsılassaydm evet bende kullandm hemde hic sonun dūsnmeden ve inanın arkadaslar cok pirim yapmıs bi marka olmasna ragmen hic bir faydasını gõrmemekle beraber simdide zararlarını cekiyorum daha õncesinde saglklı biriydim ama simdi bundan kesinlikle sūpem var kullanılan bu kapsuller kalp atslarnı alakadar ettigi icin kullanmamın ūzerinden iki yıl gecmesine ragmen hala kalp carpntlarm ve gūnden gūnede siddetleniyor arastrma yaparken bu uyaryı gõrdm ve yazmak zorunda hissettim kendimi en kısa zamanda doktara gidip konuyu izah edecegim saglk hic biseye benzemiyor sakn bu sahtekarlara inanmayn

 46. Mehmet Yıldız dedi ki:

  BU SİTEYİ GEÇ GÖRDÜM KEŞKE ÖNCESİNDEN GÖRSEYDİM BU YORUMUMU HERKES OKUSUN BİLİGİLENSİN SONRA UMUT BAĞLAMASIN

  Öncelikle söylemem gereken tek şey milleti burda umutlandırıp kandırmayın kardeşim ben distirbütör firmadan satın aldım faturalı geldi sitede sorgulattım orjinal çıktı ve kullanmaya başladım.Tam 3 ay boyunca hiç ara vermeden tok karnına bol su ile 12 saatte 1 kez olmak üzere kullandım ve sigara alkol hiç kullanmadan sonuç 0 hiçbir etkisini görmedim sayılan faydalarından 1 tanesi bile yok ve ürünün barkodu orjinal tekrar ediyorum burda bana sahte ürün olabilir gibi saçma şeyler yazmayın.Kullanacak arkadaşlara söylüyorum sakın KANMAYIN kullanmadan önce pek bir ilgili bir şekilde size ürünü satmaya çalışıyorlar fakat daha sonra ürünün işe yaramadığını görünce ve canlı destege yazınca verilen cevaplar hep aynı 1.bilemiyorum 2.bu sizin görüşünüz 3.bünyeniz uygun değildir. gibi saçma cevaplar verirler ve bir numara verip müşteri hizmetlerini arayın diyorlar arıyorsunuz oraya kadın koymuşlar sizde tabi kadın olduğu için doğru dürüst birşey söyleyemiyorunuz ve size bünye diyip kafanızı karıştıryolar acaba benim bünyem ile mi alakalı diye yok öyle birşey bu ürün hiç bir şekilde penis büyütmüyor alacak arkadaşlara söylüyorum 300 TL den batmassınız ama boşu boşuna 3 ay boyunca bişey olacak diye bekleyip umut bağlamayın o yüzden söylüyorum 300 TL dem bişey olmaz denemeye değer diyorsanız buyrun alın kullanın ama sonra bu yorum aklınıza gelecek benden söylemesi tamamen ticari amaçlı kurulmuş bir firma ve ürün kesinlikle işe yaramıyor.
  1.Eğriliği düzeltir YALAN
  2.Sertleşme Sorunu Çözer YALAN
  3.Penis Büyütür YALAN
  4.Erken Boşalmayı Önler YALAN
  5.Sperm Artışı Hafif Bir Artış Gözlemledim
  6.Cinsel İstekte Artış Hafif Bir Artış Oldu
  7.Prostatı Önler bilemiyorum

 47. Rıdvan dedi ki:

  Penis büyütücü die bişey yokmu kremler pompa hap hepsimi yalan diyelim yalan doktora gitsek çözüm olup büyüyecekmi? Lütfen bilgi verin saolun

  • bahadir dedi ki:

   Rıdvan bey,
   Önce aklınızda ki tabuları yıkın ve kendinize güvenin eğer boyutunuz 7-8 Cm ‘in aşağısında ise bir ürologla görüşebilirsiniz. Eğer bunun üzerinde ise keyfinizi hiç bozmayın.

Tibbiyardim.com Site İçi Arama:

Ana Sayfa

Anasayfa Anasayfa için tıklayınız !

Reklam