Sağlıkta Şiddete Hayır !!

Sağlık Çalışanlarına Yönelik Şiddete Sıfır Tolerans: 

Bizde  Tibbiyardim.com Ailesi Olarak bu kutsal mesleği yapan ve kutsal meslek uğrunda bütün hayatını harcayan sağlık çalışanlarının yanındayız, destekçisiyiz. Sağlık çalışanlarının bu onurlu eylemine destek olun ve sizde facebook, twitter gibi sosyal medya aracılığıyla paylaşın.

Yüzbinlerce sağlık çalışanı ”Şiddete Karşı Tek Yumruk” sloganıyla, 14 Mart’ta Türkiye tarihinin ilk sosyal medya eylemini düzenleyecek.

Sağlık Çalışanlarına Yönelik Şiddete “SIFIR TOLERANS” isimli facebook grubundan edindiğimiz bilgilere göre, sağlık çalışanları 14 Mart 2012 tarihinde, saat 12.00 ve saat 22.00 ‘de şiddete karşı ortak tepki göstermek için çok farklı bir eylem yapacak. Türkiye tarihinde bir ilkin yaşanacağını belirten sağlıkçıların kurduğu gruba bir günde 10 bin’e yakın sağlıkçı katıldı.

Boğazlarına bıçak dayanmasından, döner bıçaklarıyla hastanelerde dolaşan magandalardan, tokat yemekten bıktıklarını belirten sağlıkçıların eyleminin çok yakında 14 Mart Tıp Bayramı vesilesi ile de ulusal medyanın gündemine oturması bekleniyor.

Eyleme katılmak için;

twitter üzerinden mesajlarınızı #hekimesiddetehayir #sagliktasiddetehayir ile bitirin ya da,

Facebook grubuna üye olun http://www.facebook.com/groups/sagliktasiddetehayir/

 

 Tibbiyardim.com Ailesi Adına:

 Stj. Dr. Ahmet Bahadır UÇAR

 Tibbiyardim.com Editörü…


facebook-paylas

Etiketler

Yorum Yok

Tibbiyardim.com Site İçi Arama:

Ana Sayfa

Anasayfa Anasayfa için tıklayınız !

Reklam