Penis Büyütücü Yalanı


Penis Büyütücü Yalanı

 

8 Ekim 2011 Tarihinde Penis Büyütücü ile ilgili yazdığımız yazının ardından diğer “penis büyütücü hap” satan firmaların yoğun saldırısına maruz kaldık, bunun sebebi de diğer firmaların satışlarında ki şok düşüş ve gerçeklerin ortaya çıkmasının gizlenmesi isteğiydi.  Yaklaşık 400 Tane siteyle yazdığımız yazıyı sabote etmek için yazımız hakkında ağıza alınmayacak şeyler yazıldı çizildi. Ancak bu kendilerini kurtarmaya yine yetmedi, yetmeyecekte.

 

Halkımızın Penis Büyütücü Hap Yalanı’na karşı uyarmak için tekrar ve tekrar kez yazmamız gerekse de biz susmayacağız. Şarlatanların açtığı bu tezgahtan halkımızı kurtarmak için elimizden ne gerekiyorsa sonuna kadar savaşmaya hazırız!

 

Penis Büyütücü diye bir şey gerçekten var mı?

Düşünün ki öyle bir tezgâh ve satış tekniği kurulmuş ki siz kullandığınız da sadece bir uzvunuzu büyüten bir ilaç vaat ediliyor. Penis dokusu düz, çizgili kas, yağ dokusu, corpus collosum, damar ve sinir paketlerinden oluşuyor nasıl bir madde buldunuz ki sadece bu ilaç gidip de peniste ki bu dokuları büyütüyor. Vücudunuzun her yerin de bulunan bu dokuları atlayıp da sadece bir dokuya etki edip orayı büyüten bir ilaç bulunmuşlarsa eğer, neden hala Nobel ödülü alamadılar? Bilimsel açıdan penis gibi bir dokuyu hedef gösterip 3-7 CM büyüten herhangi bir ilaç bulunamamıştır. Diğer yazımızda da belirttiğimiz gibi bu tamamen bir satış stratejisi ve pazarlama taktiğinden ibarettir.

 

Hala Penis Büyütücü Hap diye kandırılan 100.000’ler :

Bu tür satışı gerçekleştirenlerin hedef kitlelerinde özellikle  ***** içerikli siteler mevcut. Burda ki siteler hala bu firmaların en büyük satış yaptığı alanlar içerisin de. Türlü, türlü oyunlarla sattıkları ilaçları hala halkımız kullanmakta ve maddi açıdan zarar görmektedir. Bazı siteler de sağlık bakanlığından onaylı olduğunu bile görüyoruz. Bu tip ilaçların Sağlık Bakanlığımız ’dan bu tip penis büyüttüğüne dair herhangi bir ruhsatlaması ya da belgesi bulunmamaktadır. Bu tip ilaçlar Tarım Bakanlığın ‘dan gıda takviyesi adı altında onay almaktadır. Peki Sağlık Bakanlığımız bile bile lades olan 100.000 Leri görmüyor mu? 

 

Sağlık Bakanlığı’nı göreve davet ediyoruz !

Bu şarlatanlığın ve ispatlanamaz iddaların döndüğü bir ortamda insanların penis büyücü ilaç diye alıp kutusuna 150 TL gibi fahiş bir fiyat verdiği ülke de Sağlık Bakanlığımız neden bu olaya müdahale etmiyor? Bu yanıltıcı iddayla satılan ürünlerin ve firmaların bir an önce piyasada ki satış ruhsatlarının iptal edilmesi ve insanların kandırılmasına bir dur demek için, Sağlık Bakanlığı bir an önce ürünleri ve iddaları incelemeye almalıdır.

 

Firmalar Telaş içerisinde:

Penis büyütücü kelimesinde ilk sıralarda bulunmamız ve ilk yazımızın geniş çapta etki uyandırmasıyla, firmalar sitemizi hedef seçmiştir. Türlü yöntemlerle sitemize saldırmış ancak sonuç alamamışlardır. Diğer yazımızda belirttiğimiz gibi bu insanları kandırmanın umutlarıyla oynamanın yeni bir yoludur. Firma sahiplerinin maliyeti ne kadar olduğu belirli olmayan, penis büyütücü etkisi kanıtlanmaktan çok uzak hapları, bizim insanımıza tabiri caizse “umut tacirliği” yaparak fahiş fiyatlara satmalarına göz yummayacağız.  Biz doktor, doktor adayları, hemşireler ve sağlık personelinden oluşan ekibimizle bu gidişata bir dur demek için 2011 Yılından beri şarlatanlara karşı açtığımız savaşı devam ettireceğiz. Biz bu ülkenin aydın bireyleri olarak insanlığa ve tıbba olan aşkımızla umut tacirlerinden halkımızı korumayı ilke edindik ve hedefimize doğru devam edeceğiz.

Eminim ki bu yolda tek değiliz! Bu yol da yanımızda siz değerli tibbiyardim.com okuyucuları ve Aylık 50.000 ‘e yaklaşan okurumuz da bu uğurda, insanlarımızı korumak için verdiğimiz savaşta bize yardımcı olabileceğine canı gönülden inanıyoruz.

 

Eğer bu sömürüye karşı dur diyebilenlerdenseniz, yazıyı gördüğünüz her yerde bizim gibi paylaşmanız bizim için yeterli olacaktır. Unutmayın ki penis büyütücü yalanı ile ilgili bir yazı paylaşmak utanç ya da utanılacak bir durum değildir. Eğer utanması gereken birisi varsa hala bu yalanı göz göre göre satmaya çalışan kurumlardır. Hepinizi saygıyla selamlıyoruz.

Yazımızın Linki:   https://www.tibbiyardim.com/penis-buyutucu-yalani.html

Önceki Ses Getiren Yazımızın Linki:   https://www.tibbiyardim.com/penis-buyutucu-hap-yalani-zararlari.html

 

Tibbiyardim.com Ekibi Adına

Tibbiyardim.com Editörü

İnt. Dr. Ahmet Bahadır UÇAR


facebook-paylas

Etiketler

Yorum Yok

Tibbiyardim.com Site İçi Arama:

Ana Sayfa

Anasayfa Anasayfa için tıklayınız !

Reklam