Tibbiyardim.com Yazarlarini Arıyor !!

Tibbi Yardim’da Yazar Olmaya Hazirmisiniz?

 

Merhabalar arkadaşlar öncelikle size Tibbi Yardim’in kurulma amacından ve hedeflerinden bahsetmek istiyoruz.

Buraya geldiğine göre sende bir toplum gönüllüsü olarak yazı yazmaya hazırsın demek. Bu işi bir sorumluluk yeri geldiğinde bir görev değişimidir. Halkı bilinçlendirmek ,insanların sağlıklı ve doğru bilgiyle donatmak öncelikli görevin olmalı. Sen istekli yazar bu yolda kimi zaman yorulacak, kimi zaman bıkacak, kimi zamansa  sabahlara kadar hiç durmadan okuyacaksın. Okuyacaksın çünkü senin bilginle, senin isteğinle, senin iradenle HALK bilinçlenecek ve doğru bilgiye ulaşacak! Sonunda alacağın binlerce teşekkür ,binlerce sağlıklı insan olacak.

Neden Yazar Olmalısın?

İnternetin bir örümcek ağlarının yayıldığı bu günlerde, Yüzlerce sitede binlerce yanlış bilgi var. İnsanların zihinleri bu yanlış bilgiyle doluyor, kulaktan doğma hurafelerle kulaktan dolma yöntemlerle halkı kandırıyorlar. Şu krem iyi bu krem kanseri önlüyor, yok şu bitkinin kökünü sürünce astım ortadan kalkıyor, şu hocaya git üfler düzeltir bunlar ayyuka çıkan yöntemlerden sadece bir kaçı. İnsanları Bilgiye yalnızca DOĞRU BİLGİYE ulaştırmak için yazar olmalısın. Ülkemin insanlarını kandıran yok yere paralarını, sağlıklarını alan insanlara dur diyebilmek için buradasın. Bir amacın var o da ÜLKENE KAZANDIRMAK İÇİN YAZMALISIN. Bu iş bir gönüllülük işi, bu pazarı kırmak insanları doğruya ulaştırmak istersen seninleyiz, yanındayız.

Nasıl Yazmalısın ?

Öncelikle internette yazan hurafeler ve önceki yazıların bizim için hiçbir değeri yok. Konuyu belirleyip araştırıp kendi cümlelerinle HALKIN anlayacağı dilden yazmalısın. Konu sana kalmış ister çocuktan  yaz, ister ilaçlardan, istersen sağlık sisteminden . En önemlisi yazın özgün olmalı, başka bir yerde eşi ve benzeri bulunmamalı yazın SANA ait olmalı. Elbette kaynak kullanabilirsin ancak senden kaynağı aynen yazmanı istemiyoruz, söylediğimiz gibi yazın Halkın Anlayabileceği dilden olmalı.

Son Söz:

İster Doktor ol, ister hemşire, ister sağlık çalışanı, ister mimar, ister mühendis yeter ki doğru bilgiyi yaz bize gönder biz gerekli düzeltmeleri, gerekli yerleri değiştirip isminle yayınlayacağız. Unutma ki üstlendiğin görev BİR HALKI DOĞRU bilgiye ulaştırmak bu görevin bilincinde ve farkında olman sana güç katacaktır, HOŞGELDİN ARAMIZA YAZAR ve işin, uğraşın zor KOLAY GELSİN

 

Stj. Dr. Ahmet Bahadır UÇAR

10.06.2011 / İSTANBUL

 

Yazarları teşvik etmek için Yazıları ücretlendirmeye Karar Verdik :

1-      300-450 Kelime Olan Yazılarınız 3 Ytl ( Min. 300 kelime )

2-      450 + Kelime Olan Yazılarınız  4 YTL üzerinden değerlendirilecektir.

3-      Hesabınızdaki Bakiye 100 Ytl olduğunda ( 33 Yada 25 yazı sonra ) Yollayacağınız Banka Hesabına yatıralacaktır.

4-      Yazıların altında Nick, mahlas ve diğer takma isimlere izin verilmemektedir. Gerekli doğruluk Banka Hesaplarıyla kontrol edilecektir.

5-      Yazıların sorumluluğu yazara aittir.

6-      Yazıların beğenilmemesi, yanlış olması halinde geri dönüş yapılacak, yazının düzeltilmesi yada iptali söz konusu olacaktır.

7-      Kaçak yazı yollayan üyelerin sözleşmeleri tek taraflı olarak fesh edilecektir.

8-      Yazılarda firma,isim,şahıs adları verilmeyecek, yazı etik kurullara uygun yazılacaktır.

9-      Tibbiyardim.com anlaşmanin maddelerini değiştirme hakkını saklı tutar. Hesaptaki bakiyeleri gerekli gördüğü durumlarda dondurma hakkına sahiptir.

10-    Yazılarda imla ve noktalama hatalarına dikkat edilmesi rica olunur.

11-     Hertürlü soru,sorun,öneri için iletişim adresimiz tibbiyardim@gmail.com ‘dur.

12-     Yazılarin yollanacaği adres: tibbiyardim@gmail.com ’dur.

13-     Nasıl Yazacağınıza örnek isterseniz: https://www.tibbiyardim.com/migren.html  yazıya yanlış olmamak üzere  kendi yorumlarınızı ve bilginizi ekleyebilirsiniz.

14-)    Örn olarak:  Günde sadece 5 yazı ekleyerek ayda 600 Ytl gibi ek bir gelire sahip olabilirsiniz.

15-)    Ödemeler Her ayın 25’inde yapılmaktadır.

16-)    Yazarlar anlaşmanın maddelerini kabul etmiş sayılır.

Hemen Yazı Yazmaya Başlamak için Formumuzu Doldurun: https://www.tibbiyardim.com/bize-katilin

Kolay gelsin Yazar aramıza hoş geldin !! 

 

Tibbiyardim.com Editörlüğü…

16.10.2011 / İSTANBUL

 

 


facebook-paylas

Yorum Yok

Tibbiyardim.com Site İçi Arama:

Ana Sayfa

Anasayfa Anasayfa için tıklayınız !

Reklam